צימרים כיפת השמיים
חן סוויטות יוקרה
וילת נוף גלילי

עיצוב פנים באמצעות תמונות הדפסה על קנבס ושטיחים מודרניים

הדפסה על קנבס מאפשרת להעשיר מראה של כל מתחם. איכות החומר מעצימה את איכות ההדפסה והמוצר המוגמר נראה מושקע ומרשים. יש הבוחרים לנצל את הקנבס ליצירת שילובי תמונות (קולאג'ים) מאירועים מסוימים או, לחלופין, ליצור באמצעות הטכניקה הייחודית של הדפסה על חומר זה תמונות נוף או אווירה אורבאנית.


הדפסה מקצועית על קנבס מהווה ערובה לאי דהיית צבעי התמונה גם לאחר שנים רבות, במיוחד לאחר ציפויה בלכה סיליקונית (על בסיס מים) בלתי רעילה ושאינה מדיפה ריח לוואי חריף, באמצעות ריסוס בלחץ אויר. שכבת הציפוי, שניתן לבחור אותו מבריק או מט, היא אחידה ואסתטית. מדפסות משוכללות מאפשרות כיום יצירת תמונות חדות ומרהיבות, ברזולוציית צבע המשווה לתמונה מראה חי וטבעי.

מוצר נוסף המעשיר את החזות של הבית ושל המשרד הוא שטיח מודרני המוצע במגוון סוגים, מרקמים וצבעים, עם צורות גיאומטריות שונות או ציורים מופשטים. שטיחים מודרניים, לרבות שטיחים מקיר לקיר, יוצרים אווירה של יוקרה והידור. כאשר הם מחפים רצפות של משרדים הם משדרים ומקרינים אווירה של מכובדות ואסתטיקה.

שטיח מודרני הוא כל שטיח שנתפס ומזוהה ככזה על ידי מי שמבקשים לקנותו. יש שטיחים מודרניים בצבע אחיד עם קישוט עדין, מינימליסטי, ולעומתם יש שטיחים עם מרקמים עשירים יותר בצבעים ובטקסטורות מגוונות. על פי רוב השטיח המודרני הוא שטיח ישר ומהודק בניגוד לשטיחים הרכים והצמריריים כגון שטיחי שאגי.

שילוב תמונות גדולות מודפסות על קנבס עם שטיח מודרני משווה למתחם- בעיקר למשרד אבל גם לבית- אווירה נעימה וביתית, מקום מושקע ומוקפד, אשר מרוהט ומקושט על פי טעם אישי, בכוונת מכוון, באופן המבטא ומדגיש את האסתטיקה והניקיון.

לבד משני אלמנטים אלה מקום מעוצב ומסוגנן כולל מרכיבים נוספים, אבל לא אחת די בשני אלה על מנת לשוות לחלל הפנימי אווירה נעימה של מקום מטופח.