חופשה בטבריה - בצימר או מלון ?

במידה והחלטת לנסוע לחופשה באזור טבריה, הכינרת והעמקים אין ספק שאחת מהבחירות והדילמות היותר גדולות שקיימות זה הבחירה במקום הלינה והאירוח בו תשהה במהלך החופשה באזור.


האפשרויות העומדות בפניך כיום הם רבות ומגוונות, כאשר מרבית מהנופשים והמטיילים מתלבטים בין לינה ואירוח בצימר או לחילופין בבית מלון.


במאמר הנ"ל נסקור את היתרונות של בית מלון אל מול חופשה בצימר באזור צפון ארץ ישראל ובטבריה בפרט.


צימרים - יתרונות וחסרונות


אז בנושא הצימרים ישנם לא מעט יתרונות ולא מעט חסרונות שיש לקחת בחשבון בטרם מחליטים לסגור את החופשה, היתרונות המשמעותיים של לינה ואירוח בצימר זה בדרך כלל השקט וכמובן שגם הרומנטיקה, מרבית מהצימרים שנמצאים באזור טבריה והכינרת ממוקמים בעיקר באזור העמקים והישובים שסובבים את הכינרת, בדרך כלל הבדידות והרומנטיקה זה הדבר שהכי מאפיין את הצימר, כמובן שחשוב לקחת בחשבון שכיום ישנם לא מעט צימרים מיוחדים אשר הבנייה שלהם היא מעץ או מאבן דבר שבהחלט לא ניתן למצוא בבתי מלון באזור.


החיסרון המשמעותי והמובהק של לינה ואירוח בצימר בדרך כלל מסתכמת במחיר ובעלות של לילה, כאשר כיום הלינה בצימר יקרה הרבה יותר מאשר לינה בבית מלון יוקרתי, פרמטר די חשוב שנמצא כיום בסולם החשיבות במהלך בחירת החופשה והנופש.


בתי מלון בטבריה - יתרונות וחסרונות


אלו הבודקים את האפשרות של לינה ואירוח בבתי מלון בטבריה צריכים לדעת מהם היתרונות ומהם החסרונות הקיימים בדבר שכזה, היתרון המובהק של לינה במלון בדרך כלל השירותים הכללים הניתנים לאורחי המלון, החל מחדר כושר, חדר אוכל, שירות חדרים ודברים נוספים שאי אפשר למצוא באירוח צימרים, החיסרון של לינה במלונות בטבריה הם זה בדרך כלל ההמולה וכמות האנשים הגדולה יחסית שנמצאת בתוך בית המלון לעומת הצימרים שבהם אתה מבודד ולבד במרבית המקרים.


לסיכום


כיום בירת הנופש של הצפון מציעה מגוון רחב של אפשרויות לינה החל מצימרים הסובבים את הכינרת ועד מלונות בטבריה ברמות אירוח שונות ומגוונות, חשוב מאוד בטרם מחליטים איפה ללון והיכן להתארח לבצע בדיקה מקדימה ולהתייעץ עם סוכן הנסיעות שיכול לעזור לך בכל נושאי הלינה והאירוח שבטבריה והאזור.